Strona główna

Skup złota w najlepszych
cenach

Dziś za próbę złota 585 płacimy 126.7zł.
Sprawdź ceny innych prób.

Tabela z aktualnymi cenami

Uwaga! Nowość

Przy stałej współpracy dojeżdżamy do klienta.

1. Jak działa nasz skup?

 

Masz złoto lub srebro na sprzedaż?
Dysponujesz kolekcją monet, sztabkami, biżuterią lub złomem metali szlachetnych.
Nic prostszego! Skontaktuj się z nami.

Ustalimy ostateczne szczegóły transakcji. Pamiętaj! Nasz skup gwarantuje cenę za 1 gram, dajemy Ci możliwość jej negocjacji.
Przyjedzie do Ciebie nasz kurier bądź spotkamy się w siedzibie skupu w celu sfinalizowania transakcji.
Mamy możliwość przetopu towaru oraz dokładnego zbadania jego próby za pomocą Spectrometru marki Fisher.
Po sprawdzeniu przez nas towaru pieniądze trafiają do Ciebie bezpośrednio na konto bankowe lub w gotówce.

2. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży skupu złota i innych metali szlachetnych.
Gwarantuje to najwyższą jakość usług oraz bardzo atrakcyjne ceny skupu.
Dokonamy dokładnej wyceny dostarczonego metalu.

Mamy możliwość przetopu towaru przy obecności klienta oraz sprawdzenia jego próby dzięki najnowszemu Spectrometrowi marki Fisher.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie.
Zawsze jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do Twoich potrzeb.

skup złota, srebra, platyny, pelladu, metali szlachetnych

ponad 20 lat
doświadczenia

w handlu i skupie złota i innych metali szlachetnych

ponad 20 lat doświadczenia w handlu i skupie złota i innych metali szlachetnych

3.
Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji

 

Jeśli nie potrzebujesz pilnie pieniędzy, ale myślisz o sprzedaży niechcianej biżuterii, to teraz jest jeden z najdogodniejszych momentów. Cena złota jest wyższa niż w ciągu ostatnich trzydziestu lat. Najbardziej oczywistym powodem, dla którego chcesz sprzedawać złotą biżuterię, jest zarobienie dodatkowych pieniędzy, ale istnieje wiele dodatkowych powodów, aby sprzedać swoje niechciane rzeczy np. kiedy Twoja biżuteria jest uszkodzona, zepsuta lub niemodna. Wówczas zapraszamy Państwa do nas.

Wszystkie przesyłki towaru przekazywanego podczas sprzedaży są ubezpieczone do 100% ich wartości.

Czytaj więcej o naszym skupie złota

Jeśli chcesz sprzedać złotą lub srebrną biżuterię, monety czy sztabki, świetnie trafiłeś. Jeżeli zamierzasz pozbyć się od dawna nienoszonych pierścionków, kolczyków, naszyjników, bransoletek czy innych wyrobów jubilerskich, koniecznie sprawdź naszą ofertę.

Przedstawiamy aktualny cennik złomu złota za gram i dajemy możliwość negocjacji. Przyjdź do naszego skupu w Zielonej Górze i ustal szczegóły. Możesz także skontaktować się z naszym doradcą telefonicznie lub mailowo.

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się skupem złota od wielu lat. Transakcji możemy dokonać w salonie lub z pomocą kuriera, który odbierze od Ciebie produkt. Pieniądze wypłacamy na podane konto bankowe lub w gotówce.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wycena i skup metali szlachetnych są skomplikowanym procesem wymagającym odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Dlatego też nasz personel ma wykształcenie kierunkowe i nieustannie się szkoli, aby sprostać najtrudniejszym zadaniom.

Niezwykle istotną cechą, którą wykorzystujemy w codziennej pracy, jest precyzja. Przy weryfikacji wartości w metalach szlachetnych i kamieniach liczą się milimetrowe długości i setne części grama, dlatego mamy niezbędne przyrządy, ułatwiające zbadanie właściwości fizycznych przyniesionych przez Klientów artykułów. Dzięki temu masz pewność, że cena za gram w naszym skupie jest bardzo atrakcyjna.

Ceny skupu kruszców

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, ustalając cenę skupu złota, zależną od wielu czynników, np.:

 • wartości złota na światowej giełdzie,
 • kursu dolara amerykańskiego,
 • ilości i rodzaju kruszcu.

Próby złota badamy za pomocą najnowszego spektrometru marki Fisher, który pozwala na dokładne wskazanie zawartości złota w stopie metalu. W branży jubilerskiej najbardziej znane są dwie podstawowe próby, które są zróżnicowane pod względem plastyczności czy wytrzymałości).

 1. Próba 585, cechująca się wysoką wytrzymałością, odpornością na różnorodne uszkodzenia mechaniczne (przetarcia, zarysowania, odkształcenia) i blaskiem (niemal identycznym z biżuterią wykonaną z wyższej próby),
 2. Próba 333, której zdecydowaną zaletą jest niższa cena. Wyroby jubilerskie z niej wykonane są polecane osobom, które mają kilka pierścionków, łańcuszków czy kolczyków i często je zmieniają.

Oczywiście, w naszym skupie sprzedasz biżuterię także wyższych prób, za które otrzymasz większą kwotę.

Co dokładnie skupujemy?

Wśród produktów, które skupujemy znajdują się:

 • złota i srebrna biżuteria każdej próby. Przyjmujemy pierścionki, łańcuszki, zawieszki, naszyjniki, bransoletki i kolczyki, także te, zawierające kamienie szlachetne.
 • złom złota. Zostawisz u nas wszelkie starsze ozdoby, które uległy zniszczeniu.
 • złote i srebrne monety oraz sztabki.
 • różnorodne produkty zawierające patynę i pallad (np.: elementy urządzeń technicznych, poprzemysłowe odpady).

Rodzaje i kolory złota

W związku z tym, że w jubilerstwie można znaleźć różnorodne wyroby (różniące się wspomnianą próbą oraz barwą i odcieniem), w naszym skupie sprzedasz niemal każdy, złoty przedmiot. Ze względu na to, że czyste złoto nie nadaje się do wytworzenia biżuterii (jest bardzo miękkie i łatwo ulega uszkodzeniom), do produkcji pierścionków, łańcuszków, naszyjników, zawieszek czy kolczyków stosuje się domieszki (najczęściej w postaci innych metali), które wpływają na ostateczną barwę produktu. W ten sposób wyróżniamy złoto:

 • żółte, od lat cieszące się największą popularnością. Do stopu dodaje się cynk, srebro lub miedź, które wpływają na intensywność barwy,
 • białe, którego zwolennicy zwracają szczególną uwagę na wytrzymałość. Biel kruszcu można uzyskać, dodając do niego srebro, platynę, nikiel lub pallad (najbardziej pożądany),
 • różowe, zawierające elementy miedzi,
 • dwukolorowe (najczęściej białe i żółte, stosowane np. w obrączkach i kolczykach).

Skontaktuj się z nami

Korzystając z naszych usług, masz gwarancję szybkiej i bezpiecznej transakcji. Jeśli chcesz zarobić dodatkowe pieniądze, pozbyć się pamiątek przywołujących niemiłe wspomnienia czy sprzedać złom (uszkodzoną lub niemodną biżuterię), skontaktuj się z nami. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zapewniając najlepsze ceny skupu. Już dziś przyjedź do naszego skupu w Zielonej Górze, zadzwoń lub napisz maila i ustal wszelkie szczegóły transakcji.
Przy stałej współpracy oferujemy dojazd do klienta!

4.
Kontakt

 

Skup-Zlota.net
Internetowa platforma
skupu metali szlachetnych

 

ul. Moniuszki 7/3
Zielona Góra, 65-409

+48695603300
kontakt@skup-zlota.net