Ceny skupu

Aktualne ceny skupu złota i innych metali szlachetnych

Próba< 150 g150-500 g> 500 g
333.084.185.085.9
375.094.895.896.8
585.0147.8149.4150.9
750.0189.5191.5193.5
900.0227.4229.8232.2
916.0231.5233.9236.3
986.0249.2251.8254.4
999.9252.7255.3258.0

Oferujemy bezpłatne, profesjonalne doradztwo dotyczące inwestycji w złoto inwestycyjne. Ceny skupu metali szlachetnych na platformie skup-zlota.net aktualizowane są automatycznie. Nasz doświadczony personel działa w branży od wielu lat oraz stale podnosi swoje umiejętności i kwalifikacje. W razie potrzeby chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące metali szlachetnych oraz ich skupu. Kwoty proponowane przez nas zależą od wagi kruszców, które oddajesz do skupu: im większa ilość, tym wyższa cena. Jesteśmy w stanie zaproponować najwyższe ceny skupu złota. Wykonujemy również ocenę próby złota przy użyciu spektrometru marki Fischer. Jesteśmy w stanie przetopić Twój kruszec, a następnie odlać w sztabę oraz potwierdzić próbę. Dzięki stosowanym przez nas urządzeniom możemy precyzyjnie ustalić cenę skupu złota próby 900 i wszelkich innych, z jakimi do nas przyjdziesz. Jeżeli cena skupu Ci odpowiada, zadzwoń do nas w dowolnej chwili: +48 695 603 300. Z pewnością odpowiemy na każde pytanie, gwarantując rozwianie wszelkich wątpliwości, dotyczących któregokolwiek z oferowanych materiałów, do których należy drogocenny metal. Skup to coś, czym zajmujemy się od dawna, dlatego też mamy doświadczenie w tej branży. Zapraszamy do kontaktu.

NAJLEPSZA CENA SKUPU ZŁOTA

Jeśli chcesz sprzedać złoto w najlepszej cenie, skontaktuj się z nami osobiście (w siedzibie w Zielonej Górze), telefonicznie lub mailowo. Oferujemy skup metali szlachetnych w postaci biżuterii, złomu (zniszczonych, niemodnych ozdób) oraz monet, sztabek, srebra i wszelkich przedmiotów wykonanych z palladu i platyny. Płacimy za każdy gram złotego łańcuszka, naszyjnika, pierścionka czy kolczyka. W zakres naszej działalności wchodzi również srebro, platyna oraz pallad. Przyjmujemy na skup metale szlachetne w rozmaitych formach i odcieniach bez względu na ich wiek, stopień eksploatacji, gramaturę czy pochodzenie. Dzięki opiece naszych doradców zawsze możesz być pewien zysku. Chcąc podjąć dobrą inwestycję, powinno się pomyśleć o czymś takim, jak złoto inwestycyjne. Skup, który prowadzimy zawsze działa na korzyść Klientów.

Cena skupu złota uwarunkowana jest wieloma istotnymi czynnikami:

 • wartość 1 uncji złota na londyńskiej giełdzie
 • kurs dolara amerykańskiego
 • poziom stóp procentowych
 • próba złota
 • wagi złota
 • rodzaj kruszcu
 • marża punktu skupu, która u nas jest stosunkowo niewielka.

Od czego uzależniona jest cena skupu?

Cena złota na skupie jest ściśle uzależniona od marży ustalanej przez miejsce, w którym dokonujemy transakcji. Dlatego też warto sprzedać złoto u nas, mając gwarancję najwyższego zysku. Dokładnie ustalamy cenę złomu złota próby 900 i nie tylko oraz nowej dobrze zachowanej biżuterii, którą zdecydujesz się sprzedać. Ponadto proponujemy usługę kurierską, dzięki której Klient może dokonać transakcji bez wychodzenia z domu. Zapewniamy ubezpieczenie przesyłki do 100% wartości, dokładne zbadanie próby (za pomocą nowoczesnego spektrometru marki Fisher) oraz możliwość wysyłki pieniędzy na podany nr konta bankowego lub wypłatę w gotówce. Zdajemy sobie sprawę, że najważniejsze kryterium zarówno dla sprzedawcy, jak i nabywcy stanowi cena. Proponujemy więc skup złota z możliwością negocjacji. Jesteśmy otwarci na indywidualne sugestie każdego z naszych Klientów. Interesuje Cię złoto inwestycyjne? Prowadzimy skup ceniony przez klientów.

CENA SKUPU SREBRA

Niekwestionowanym numerem dwa w każdym skupie metali szlachetnych, plasującym się tuż za złotem jest srebro. Stara srebrna biżuteria, srebrne sztućce, srebro inwestycyjne, stare srebrne monety lub zwyczajnie złom srebra — nosisz się z zamiarem sprzedaży choćby jednej z wymienionych pozycji? Skontaktuj się z nami, przyjdź do naszego punktu w Zielonej Górze, zadzwoń lub napisz, doradzimy jak to zrobić, wyjaśnimy i ustalimy szczegóły transakcji. Oferowana przez nas cena skupu srebra jest bardzo atrakcyjna, dzięki czemu masz pewność, że na sprzedaży zyskasz satysfakcjonującą kwotę. Tak, jak w przypadku złota, cena srebra w skupie zależy od wielu czynników, między innymi:

 • kursu 1 uncji surowca na światowej giełdzie,
 • próby srebra, im wyższa, tym wartość rośnie, dla biżuterii najpopularniejsza jest próba 925, rzadziej występuje 800, jest na bardziej charakterystyczna dla wyrobów typu sztućce, w czystym srebrze (próba 999,9) zwykle występują sztabki,
 • gatunku oraz domieszki innych metali,
 • gramatury srebra.

SKUP PLATYNY

Jeśli interesuje Cię najwyższa cena platyny, nasz skup zaprasza do kontaktu! Jesteśmy podmiotem zarejestrowanym w Narodowym Banku Polskim i posiadamy aktualne pozwolenie NBP na obrót platyną, co zapewnia bezpieczeństwo zawieranej z nami transakcji. Zapewniamy także szybką wypłatę pieniędzy przelewem na konto lub w gotówce. Na stronie skupu znajdziesz aktualną cenę kruszcu za gram. Cena platyny uwarunkowana jest kursem metali szlachetnych na międzynarodowych rynkach. Jeśli nie masz pewności, jakiej próby jest metal, który chcesz sprzedać, zbadamy go przy pomocy spektrometru marki Fisher. Pomożemy oszacować wartość nawet przy pozornie niestandardowych towarach. Skupujemy platynę w próbie 950 oraz 999,50, a cena w naszym skupie zależy również od ilości gramów metalu.

Skupimy każdy gram kruszcu odzyskany z np. bloków ceramicznych katalizatorów samochodowych czy termoparów. Oferujemy atrakcyjną cenę i pomoc w ocenie wartości przedmiotu do sprzedaży. Wbrew pozorom ten metal szlachetny w Europie jest częściej wykorzystywany w przemyśle niż w jubilerstwie. Ze względu na wysoką przewodność elektryczną i temperaturę topnienia to bardzo poszukiwany materiał w dziedzinie nowych technologii, a także branży motoryzacyjnej. Jeśli korzystasz z komputera lub laptopa, możesz być pewny, że w jego procesorze znajdziesz platynę.

SKUP PALLADU

Od 1939 roku pallad został uznany za metal szlachetny. Nie należy do najczęściej spotykanych, stanowi jednak alternatywny środek inwestycyjny i występuje w postaci sztabek oraz monet w próbie 999,5. Jednym z cenniejszych kruszców na rynku jest obecnie właśnie pallad! Jego skup także wiąże się więc z gwarantowanym zyskiem. Metal ten, najczęściej wykorzystywany jest w motoryzacji (m.in. katalizatory), ale również w wyrobach jubilerskich oraz elektronice. Cena skupu palladu jest już wyższa niż cena skupu złota. Zamierzasz sprzedać złom palladu? Skontaktuj się z nami i uzyskaj najwyższą kwotę.

ILE KOSZTUJE PRZETOPIENIA ZŁOTA?

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, oferujemy również możliwość przetopienia metalu. Wartościowe i pożądane na rynku jest obecnie zarówno żółte, różowe, czarne, jak i białe złoto. Skup cennego kruszcu to gwarancja pewnych zysków. Cena przetopienia go ustalana jest indywidualnie w zależności od ilości materiału oraz celu. Coraz więcej osób decyduje się korzystać z tej możliwości, z różnych pobudek:

 • zmiana barwy złota,
 • zwiększyć zawartość złota w produkcie,
 • wykonać nową biżuterię z wykorzystaniem starej.

CENA ZŁOMU ZŁOTA

Popularność metali szlachetnych jest bardzo wysoka. Ceny najmodniejszego wśród nich — złota, a także srebra czy platyny od wielu lat utrzymują się na stosunkowo wysokim poziomie. Jeśli dysponujesz niemodną biżuterią, starszymi, zniszczonymi pierścionkami, łańcuszkami, kolczykami czy bransoletkami, sprzedaj je u nas jako złom złota lub zdecyduj się na przetopienie. Im wyższa próba złota, tym większą kwotę otrzymasz. Cena skupu złota jest obecnie najwyższa w historii. Zatem zdecydowanie warto je sprzedać! Jest to idealny moment, aby niemodna, uszkodzona biżuteria, złote stare monety, złote sztabki lub po prostu złom złota sprzedać z odpowiednim zyskiem.

GDZIE SPRZEDAĆ ZŁOTO?

Jeśli choć raz zadałeś sobie to pytanie, przyjdź do nas, zadzwoń lub napisz. Doradzimy, wyjaśnimy, pomożemy przeprowadzić transakcję w bezpieczny sposób z zyskiem dla Ciebie. Dokonując transakcji u nas, masz pewność:

 • wysokiej ceny skupu złota / z uwzględnieniem próby złota i wagi sprzedawanego metalu, widoczne w naszym cenniku wartości, nigdy nie są zaniżane,
 • dokładnej analizy (sprawdzenie próby złota), wykonanej za pomocą spectrometru marki Fisher w obecności klienta,
 • możliwość przetopu metalu w obecności klienta,
 • najwyższej jakości usług (profesjonalnych doradców, pracujących w branży od wielu lat),
 • przy stałej współpracy, również możliwość odbioru towaru od klienta,
 • możliwość negocjacji cen, szczególnie w przypadku skupu złota inwestycyjnego.

GDZIE SPRZEDAĆ SREBRO?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie sprzedać srebro, aby jak najwięcej zyskać, świetnie trafiłeś! Decydując się na ten krok, zyskujesz najwyższe ceny srebra oraz w pełni bezpieczną i sprawną transakcję. Proponujemy skup srebra bezpośrednio w punkcie w Zielonej Górze, skup on-line, a przy stałej współpracy również odbieramy towar do klienta.