Ceny skupu

Aktualne ceny skupu złota i innych metali szlachetnych

Próba < 150 g 150-500 g > 500 g
333.071.272.773.5
375.080.281.982.8
585.0125.2127.8129.1
750.0160.5163.8165.5
900.0192.6196.6198.6
916.0196.0200.1202.2
986.0211.0215.4217.6
999.9213.9218.4220.7

Ceny aktualizowane są na bieżąco i są uwarunkowane aktualnym kursem metali szlachetnych na międzynarodowych rynkach.
Jeżeli cena skupu Ci odpowiada, zadzwoń do nas w dowolnej chwili.
+48 695 603 300
Jesteśmy w stanie przetopić Twój kruszec, a następnie odlać w sztabę oraz potwierdzić próbę za pomocą jednego z najlepszych spektometrów marki FISHER.

Jeśli chcesz sprzedać złoto w najlepszej cenie, skontaktuj się z nami osobiście (w siedzibie w Zielonej Górze), telefonicznie lub mailowo. Oferujemy skup złotej biżuterii, złomu (zniszczonych, niemodnych ozdób) oraz monet, sztabek, srebra i wszelkich przedmiotów wykonanych z palladu i platyny. Płacimy za każdy gram złotego łańcuszka, naszyjnika, pierścionka czy kolczyka. W zakres naszej działalności wchodzi również srebro, platyna, oraz pallad.

Cena złota na skupie

Warto wiedzieć, że cena złota na skupie wynika z wielu, istotnych czynników:

  • wartości złota na światowej giełdzie Londyńskiej,
  • kursu dolara amerykańskiego,
  • wagi oraz rodzaju kruszcu,
  • próby.

Ponadto cena złota na skupie jest ściśle uzależniona od marży ustalanej przez miejsce, w którym dokonujemy transakcji. Dlatego też warto sprzedać złoto u nas, mając gwarancję najwyższego zysku. Ponadto proponujemy usługę kurierską, dzięki której Klient może dokonać transakcji bez wychodzenia z domu. Zapewniamy ubezpieczenie przesyłki do 100% wartości, dokładne zbadanie próby (za pomocą nowoczesnego spektrometru marki Fisher) oraz możliwości wysyłki pieniędzy na podany nr konta bankowego bądź wypłaty w gotówce.

Cena przetopienia złota

Coraz więcej osób decyduje się na przetopienie złota, którego cena jest bardzo atrakcyjna. Wiele par chce mieć obrączki ze starszej, rodzinnej biżuterii lub ozdób, które przestały być modne, potrzebne lub są delikatnie zniszczone. Jeśli:

  • nie wiesz, jakiej próby jest złoto, które chcesz przetopić, skontaktuj się z nami. Szybko, sprawnie i rzetelnie ocenimy jego rodzaj, przeliczymy próby i ujednolicimy je do jednej (z której zamierzasz wykonać nową biżuterię);
  • nie podoba Ci się kolor złota, który masz, chętnie pomożemy. Nasz doświadczony złotnik uzyska barwę, którą Mu wskażesz;
  • nie chcesz mieć dokładnie tego samego złota w obrączce czy innym wyrobie jubilerskim, wymienimy je na czyste złoto, dzięki czemu uzyskamy wskazane przez Ciebie próby i barwy.

Cena złomu złota

Popularność metali szlachetnych jest bardzo wysoka. Ceny najmodniejszego wśród nich złota, a także srebra czy platyny od wielu lat utrzymują się na stosunkowo wysokim poziomie. Jeśli dysponujesz niemodną biżuterią, starszymi, zniszczonymi pierścionkami, łańcuszkami, kolczykami czy bransoletkami, sprzedaj je u nas jako złom złota lub zdecyduj się na przetopienie. Im wyższa próba złota, tym większą kwotę otrzymasz.

Czy warto sprzedawać złoto?

Cena złota jest obecnie najwyższa w historii, to idealny moment na zbycie swoich kosztowności. Jeśli zastanawiasz się, co zrobić z nieużytkowanymi wyrobami jubilerskimi, jak pozbyć się niechcianego złocie. Ta, dokładnie sprawdź ofertę skupu i przekonaj się, że warto sprzedawać złoto. Pierścionki, które straciły pierwotny blask, kolczyki z zepsutym zapięciem czy zerwany łańcuszek lepiej zostawić w skupie niż w szkatułce. Biżuterię, której nie nosisz, sprzedasz u nas z odpowiednim zyskiem.

Gdzie sprzedać złoto?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie sprzedać złoto, aby jak najwięcej zyskać, przyjdź do nas, zadzwoń lub napisz. Dokonując transakcji, masz pewność:

  • wysokiej ceny skupu (zależnej od przedstawionych powyżej wytycznych oraz indywidualnych negocjacji),
  • możliwość przetopu metali szlachetnych,
  • dokładnej oceny próby złota za pomocą spectrometru marki Fisher używanego w urzędach probierczych,
  • najwyższej jakości usług (profesjonalnych doradców, pracujących w branży od wielu lat).

Skupujemy wszystkie złote i srebrne wyroby jubilerskie (łańcuszki, pierścionki, naszyjniki, bransoletki, zawieszki), monety, sztabki, przedmioty wykonane z platyny i palladu oraz złoto dentystyczne. Prowadzona przez nas działalność jest w pełni legalna (nasz skup to instytucja zarejestrowana w Narodowym Banku Polski, który wydaje aktualne pozwolenia na obrót złotem oraz innymi metalami szlachetnymi). Ponadto naszym Klientom oferujemy darmowe doradztwo w zakresie inwestycji w metale szlachetne.