Co skupujemy

Metalem wykorzystywanym do wytworzenia cennych przedmiotów może być: złoto, srebro, platyna lub pallad.
Biżuteria

To najpopularniejsza forma metali szlachetnych z jaką przychodzą do nas klienci. Możemy tu wymienić: pierścionki, kolczyki, zegarki, bransoletki, łańcuszki, naszyjniki, zawieszki. Skupujemy zarówno pojedyncze sztuki od przypadkowych osób jak i ogromne ilości od dostawców hurtowych.

Monety

To bardzo często spotykany wyrób w naszym skupie. Pojawiają się zarówno srebrne jak i złote, w stanie menniczym i bardzo zniszczone. Starego i nowego bicia, a zbywający nierzadko jest osobą fizyczną rzadziej zdarzają się ilości hurtowe.

Sztabki

Ta forma złota i srebra inwestycyjnego jest u nas bardzo często spotykana. W tej postaci metale wyceniane są indywidualnie. Warto zaznaczyć, że zakupione w zaprzyjaźnionej Mennicy Zielonej Sp. z o.o. sztaby, objęte są gwarancją odkupu w bardzo korzystnej cenie.

Złom złota

Występuje w postaci uszkodzonej, zniszczonej lub niekompletnej biżuterii. Są to również elementy przedmiotów użytkowych, druty, granulat.

Złom srebra

Poza popularną biżuterią, w dużych ilościach pojawiają się elementy użytkowe, jak tace, patery, kielichy, sztućce lub zwyczajnie odpady produkcyjne, czy granulat.

Złom platyny

Platyna najczęściej spotykana jest urządzeniach elektronicznych w procesorach, ale również w biżuterii, katalizatorach samochodowych.

Złom palladu

Pallad to metal spotykany najczęściej w przemyśle motoryzacyjnym, najmniej doceniany kruszec, ale jednak o dużej wartości, nawet w biżuterii pojawia się w najbardziej kosztownych modelach.

SZTABKA ZŁOTA 100G – SKUP METALI SZLACHETNYCH

Rynek recyklingu metali szlachetnych w Polsce działa prężnie od wielu lat. Chcesz dokonać sprzedaży sztabek złota? Prowadzimy skup na bardzo atrakcyjnych warunkach. Ofertę kierujemy zarówno do podmiotów gospodarczych, jak i do osób fizycznych. Posiadamy szeroki wybór produktów, przy czym wszystkie złote sztabki dostępne w naszym skupie są najwyższej jakości. Masz jakieś pytanie, które dotyczy usług firmy? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową.

Zakup złota – o czym warto pamiętać?

O czym powinien pamiętać każdy, kto rozważa transakcję z udziałem kruszcu? Na wycenę wpłynąć może wiele czynników, takich jak stan zachowania, waga, czy też próba złota. Próba to oznaczenie wskazujące na to, jaka jest zawartość metalu szlachetnego w stopie, z którego wykonana biżuteria. Przykładowo, jeśli stop zawierałby 91.6% czystego kruszcu, to jest to złoto próby 916. Każda z nich charakteryzuje się określonymi właściwościami. Jeśli jesteś w posiadaniu pierścionków lub innych elementów biżuterii ze złota, przyjdź do nas, a my dokonamy profesjonalnej wyceny produktów.

Wyróżnia się 6 podstawowych prób złota. Są to:

  • próba 1 (960) – 96% czystego złota
  • próba 2 (750) – 75% czystego złota
  • próba 3 (585) – 58,5% czystego złota
  • próba 4 (500) – 50% czystego złota
  • próba 5 (375) – 37,5% czystego złota
  • próba 6 (333) – 33,3% czystego złota.

Próby złota – cechy

U nas znajdziesz próby, które cieszą się zainteresowaniem wśród różnych grup. Przykładowo, jedną z często spotykanych w branży inwestycyjnej jest próba 986. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować uczciwą i profesjonalną obsługę. Jako specjaliści w swojej dziedzinie chętnie podejmujemy się realizacji usług, mając na uwadze potrzeby początkujących i doświadczonych inwestorów. Oferujemy wysokie i konkurencyjne stawki.

KONTAKT Z NAMI

Jeśli nie potrzebujesz pilnie pieniędzy, ale myślisz o sprzedaży niechcianej biżuterii, to teraz jest jeden z najdogodniejszych momentów. Skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz więcej informacji.

+48 695 603 300
kontakt@skup-zlota.net

Wszystkie przesyłki towaru przekazywanego podczas sprzedaży są ubezpieczone do 100% ich wartości.

SKUP ZŁOTA

Ponad 20 lat doświadczenia

w handlu i skupie złota
oraz innych metali szlachetnych