Co skupujemy

Metalem wykorzystywanym do wytworzenia cennych przedmiotów może być: złoto, srebro, platyna lub pallad.

W naszym skupie sprzedasz nawet najbardziej nietypowe produkty, elementy, czy półprodukty wykonane z metali szlachetnych, ponieważ mamy ku temu wszelkie możliwości.

Biżuteria

To najpopularniejsza forma metali szlachetnych z jaką przychodzą do nas klienci. Możemy tu wymienić: pierścionki, kolczyki, zegarki, bransoletki, łańcuszki, naszyjniki, zawieszki. Skupujemy zarówno pojedyncze sztuki od przypadkowych osób jak i ogromne ilości od dostawców hurtowych.

Monety

To bardzo często spotykany wyrób w naszym skupie. Pojawiają się zarówno srebrne jak i złote, w stanie menniczym i bardzo zniszczone. Starego i nowego bicia, a zbywający nierzadko jest osobą fizyczną rzadziej zdarzają się ilości hurtowe.

Sztabki

Ta forma złota i srebra inwestycyjnego jest u nas bardzo często spotykana. W tej postaci metale wyceniane są indywidualnie. Warto zaznaczyć, że zakupione w naszej Mennicy sztaby, objęte są gwarancją odkupu w bardzo korzystnej cenie.

Złom złota

Występuje w postaci uszkodzonej, zniszczonej lub niekompletnej biżuterii. Są to również elementy przedmiotów użytkowych, druty, granulat.

Złom srebra

Poza popularną biżuterią, w dużych ilościach pojawiają się elementy użytkowe, jak tace, patery, kielichy, sztućce lub zwyczajnie odpady produkcyjne, czy granulat.

Złom platyny

Platyna najczęściej spotykana jest urządzeniach elektronicznych w procesorach, ale również w biżuterii, katalizatorach samochodowych.

Złom palladu

Pallad to metal spotykany najczęściej w przemyśle motoryzacyjnym, najmniej doceniany kruszec, ale jednak o dużej wartości, nawet w biżuterii pojawia się w najbardziej kosztownych modelach.

KONTAKT Z NAMI

Jeśli nie potrzebujesz pilnie pieniędzy, ale myślisz o sprzedaży niechcianej biżuterii, to teraz jest jeden z najdogodniejszych momentów. Skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz więcej informacji.

ul. Moniuszki 7/3
Zielona Góra, 65-001

+48 695 603 300
kontakt@skup-zlota.net

Wszystkie przesyłki towaru przekazywanego podczas sprzedaży są ubezpieczone do 100% ich wartości.

SKUP ZŁOTA ZIELONA GÓRA

Ponad 20 lat doświadczenia

w handlu i skupie złota
oraz innych metali szlachetnych