Co skupujemy

Metalem wykorzystywanym do wytworzenia cennych przedmiotów może być: złoto, srebro, platyna lub pallad.
Biżuteria

To najpopularniejsza forma metali szlachetnych z jaką przychodzą do nas klienci. Możemy tu wymienić: pierścionki, kolczyki, zegarki, bransoletki, łańcuszki, naszyjniki, zawieszki. Skupujemy zarówno pojedyncze sztuki od przypadkowych osób jak i ogromne ilości od dostawców hurtowych.

Monety

To bardzo często spotykany wyrób w naszym skupie. Pojawiają się zarówno srebrne jak i złote, w stanie menniczym i bardzo zniszczone. Starego i nowego bicia, a zbywający nierzadko jest osobą fizyczną rzadziej zdarzają się ilości hurtowe.

Sztabki

Ta forma złota i srebra inwestycyjnego jest u nas bardzo często spotykana. W tej postaci metale wyceniane są indywidualnie. Warto zaznaczyć, że zakupione w zaprzyjaźnionej Mennicy Zielonej Sp. z o.o. sztaby, objęte są gwarancją odkupu w bardzo korzystnej cenie.

Złom złota

Występuje w postaci uszkodzonej, zniszczonej lub niekompletnej biżuterii. Są to również elementy przedmiotów użytkowych, druty, granulat.

Złom srebra

Poza popularną biżuterią, w dużych ilościach pojawiają się elementy użytkowe, jak tace, patery, kielichy, sztućce lub zwyczajnie odpady produkcyjne, czy granulat.

Złom platyny

Platyna najczęściej spotykana jest urządzeniach elektronicznych w procesorach, ale również w biżuterii, katalizatorach samochodowych.

Złom palladu

Pallad to metal spotykany najczęściej w przemyśle motoryzacyjnym, najmniej doceniany kruszec, ale jednak o dużej wartości, nawet w biżuterii pojawia się w najbardziej kosztownych modelach.

Skup metali szlachetnych w atrakcyjnych cenach

W naszym skupie sprzedasz nawet najbardziej nietypowe produkty, elementy, czy półprodukty wykonane z metali szlachetnych, ponieważ mamy ku temu wszelkie możliwości. Oferujemy bezpieczne transakcje oraz pełną współpracę z Klientem. U nas możesz sprzedać zarówno biżuterię, jak i sztabki czy monety. Prowadzimy m.in. skup złota próby 986, a także chętnie przyjmujemy produkty ze srebra, platyny czy palladu. Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w tej branży, dzięki czemu zaufało nam szerokie grono osób. Cena złomu złota próby 986 oraz wszelkich innych metali szlachetnych jest na bieżąco aktualizowana i indywidualnie ustalana. Jesteśmy w stanie zaproponować wysokie i konkurencyjne stawki.

Korzystne i bezpieczne transakcje skupu złota

Współcześnie skup metali szlachetnych jest jedną z bardziej opłacalnych inwestycji. Chcąc sprzedać niechcianą biżuterię warto wybrać naszą placówkę. Specjaliści doradzą i zaoferują korzystną ofertę wraz z atrakcyjną ceną złota. W skupie próba 986 oraz wszelkie inne, z jakimi do nas przyjdziesz, zostaną dokładnie przeanalizowane oraz zważone, tak by ich wycena była jak najbardziej adekwatna. Jeśli więc posiadasz elementy, które zawierają w sobie konkretny kruszec – zapoznaj się z naszą ofertą. Cena złota 986 w skupie oraz pozostałych kosztowności na pewno Cię zadowoli. Jesteśmy do dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Profesjonalny skup złota — korzystna cena za gram metalu próby 916

Próba to oznaczenie wskazujące na to, jaka jest zawartość metalu szlachetnego w stopie, z którego wykonana jest biżuteria. Przykładowo, jeśli stop zawierałby 91.6% czystego kruszcu, to jest to złoto próby 916. Ilość czystego metalu w sztabce ma związek z kosztem zakupu — w teorii, cena złota 916 w skupie powinna być niższa od 986. O czym warto pamiętać, jeśli rozważamy transakcję z udziałem kruszca? Chcąc ustalić cenę złomu złota próby 916, warto mieć na uwadze, że istnieje wiele czynników, które należy uwzględnić. Dzięki naszemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zagwarantować uczciwą wycenę i profesjonalną obsługę. Każdego, kto chce zapoznać się z ceną złomu złota próby 916, zachęcamy do skontaktowania się z przedstawicielem firmy. Chętnie podejmujemy się realizacji usług, mając na uwadze potrzeby początkujących i doświadczonych inwestorów.

KONTAKT Z NAMI

Jeśli nie potrzebujesz pilnie pieniędzy, ale myślisz o sprzedaży niechcianej biżuterii, to teraz jest jeden z najdogodniejszych momentów. Skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz więcej informacji.

Meinekestrasse 27,
10719 Berlin

+48 695 603 300
kontakt@skup-zlota.net

Wszystkie przesyłki towaru przekazywanego podczas sprzedaży są ubezpieczone do 100% ich wartości.

SKUP ZŁOTA

Ponad 20 lat doświadczenia

w handlu i skupie złota
oraz innych metali szlachetnych