Cena skupu złota próba 585

Tak, jak w przypadku wszystkich rodzajów złota czy srebra, cena skupu biżuterii (próba 585) zależy od wartości złota na londyńskiej giełdzie (aktualizowana co 10 min) oraz kursu dolara amerykańskiego. W naszym skupie płacimy za każdy gram kruszcu. Cena skupu złota próby 585 i innych wariantów jest na bieżąco aktualizowana. U nas może ona także podlegać indywidualnej negocjacji. Aby mieć pewność próby, towar badamy za pomocą nowoczesnego spektrometru firmy Fisher.

CZYM WŁAŚCIWIE JEST PRÓBA ZŁOTA?

Zawartość czystego złota w stopie, z którego wykonano biżuterię (lub inny produkt) nazywana jest próbą złota. Obecnie w Polsce obowiązuje 7 prób złota (999, 960,750, 585, 500, 375, 333). W przypadku najpopularniejszej (585) wynosi ona 58,5%. Jest najczęściej wybierana przez Klientów salonów jubilerskich, którzy chcą mieć wyroby dobrej jakości. Młode pary decydują się na obrączki próby 585. Kolczyki, łańcuszki czy bransoletki z niej wykonane są wybierane na prezent dla bliskiej osoby. Dlatego też, jeśli chcesz sprzedać złoto o próbie 585, masz pewność zysku. Jest to w obecnie jeden z najbardziej uniwersalnych wyborów. Jednak zarówno w przypadku produktów, takich jak złoto próby 585, jak i innych, nasz skup oferuje pewną sprzedaż. Do każdej transakcji podchodzimy z takim samym zaangażowaniem.

Skup złota próba 585

DLACZEGO DO ZŁOTA JUBILERSKIEGO DODAJE SIĘ DOMIESZKI?

Czyste złoto jest bardzo miękkie, plastyczne i nieodporne na ścieranie. Do wykonania wyrobów jubilerskich używa się więc domieszek innych metali (zazwyczaj miedzi, cynku, palladu, platyny, srebra, niklu). Znacznie zwiększają one trwałość produktów, jednocześnie zachowując ich wartość i blask. Niezwykle ważna jest jednak w tym wypadku próba złota. 585 jest chętnie kupowane, a jego cena stabilna. Nasz skup to miejsce, w którym udzielimy szybkich odpowiedzi. Klientów przyciąga atrakcyjna cena złota – złom (próby 585) może wynieść ponad 80 złotych za jeden gram. Od rodzaju domieszki, która wraz ze złotem tworzy dany stop, zależą fizyczne właściwości biżuterii (np. twardość) oraz jej kolor. Wyróżnia się kilka barw złota: najpopularniejsze – żółte, coraz chętniej wybierane przez młode pary na obrączki – białe, a także różowe czy dwukolorowe (będące połączeniem żółtego i białego).

Sprzedaj u nas swoją biżuterię

Korzystając z usług naszego skupu, masz pewność:

  • atrakcyjnych cen złota każdej próby (w tym najpopularniejszych 333, 585, 750,),

  • sprzedaży wszelkich ozdób jubilerskich: kolczyków, łańcuszków, bransoletek, pierścionków, naszyjników czy zawieszek oraz sztabek, monet i złota dentystycznego, zlewek.

  • wypłaty środków na podany nr konta lub gotówką,

  • Bezpiecznej transakcji. Działamy jako podmiot zarejestrowany w Narodowym Banku Polskim, który wydaje aktualne pozwolenia na obrót złotem oraz innymi metalami szlachetnymi.

Ponadto naszym Klientom oferujemy skorzystanie z bezpłatnych porad w zakresie inwestycji w metale szlachetne.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I USTAL SZCZEGÓŁY TRANSAKCJI

Jeśli masz w domu złote pierścionki, kolczyki, łańcuszki czy bransoletki, których chcesz się pozbyć, przyjdź do naszej siedziby w Zielonej Górze, napisz lub zadzwoń. Cena złota rynkowa jest obecnie najwyższa w historii. Doświadczony zespół sprawdzi próbę Twojej biżuterii (za pomocą specjalistycznego sprzętu) i na jej podstawie zaproponuje cenę skupu. Jeśli masz dużo złota próby 585, możesz liczyć na wyższą kwotę za gram (chętnie negocjujemy każdym Klientem). Zapraszamy do kontaktu.