Cena skupu złota próba 585

Tak, jak w przypadku wszystkich rodzajów złota czy srebra, cena skupu biżuterii (próba 585) zależy od wartości złota na londyńskiej giełdzie (aktualizowana co 10 min) oraz kursu dolara amerykańskiego. W naszym skupie płacimy za każdy gram kruszcu. Cena skupu złota próby 585 i innych wariantów jest na bieżąco aktualizowana. U nas może ona także podlegać indywidualnej negocjacji. Aby mieć pewność próby, towar badamy za pomocą nowoczesnego spektrometru firmy Fisher.

CZYM WŁAŚCIWIE JEST PRÓBA ZŁOTA?

Zawartość czystego złota w stopie, z którego wykonano biżuterię (lub inny produkt) nazywana jest próbą złota. Obecnie w Polsce obowiązuje 7 prób złota (999, 960,750, 585, 500, 375, 333). W przypadku najpopularniejszej (585) wynosi ona 58,5%. Jest najczęściej wybierana przez Klientów salonów jubilerskich, którzy chcą mieć wyroby dobrej jakości. Młode pary decydują się na obrączki próby 585. Kolczyki, łańcuszki czy bransoletki z niej wykonane są wybierane na prezent dla bliskiej osoby. Dlatego też, jeśli chcesz sprzedać złoto o próbie 585, masz pewność zysku. Jest to w obecnie jeden z najbardziej uniwersalnych wyborów. Jednak zarówno w przypadku produktów, takich jak złoto próby 585, jak i innych, nasz skup oferuje pewną sprzedaż. Do każdej transakcji podchodzimy z takim samym zaangażowaniem.

Skup złota próba 585

DLACZEGO DO ZŁOTA JUBILERSKIEGO DODAJE SIĘ DOMIESZKI?

Czyste złoto jest bardzo miękkie, plastyczne i nieodporne na ścieranie. Do wykonania wyrobów jubilerskich używa się więc domieszek innych metali (zazwyczaj miedzi, cynku, palladu, platyny, srebra, niklu). Znacznie zwiększają one trwałość produktów, jednocześnie zachowując ich wartość i blask. Niezwykle ważna jest jednak w tym wypadku próba złota. 585 jest chętnie kupowane, a jego cena stabilna. Nasz skup to miejsce, w którym udzielimy szybkich odpowiedzi. Od rodzaju domieszki, która wraz ze złotem tworzy dany stop, zależą fizyczne właściwości biżuterii (np. twardość) oraz jej kolor. Wyróżnia się kilka barw złota: najpopularniejsze – żółte, coraz chętniej wybierane przez młode pary na obrączki – białe, a także różowe czy dwukolorowe (będące połączeniem żółtego i białego).

Sprzedaj u nas swoją biżuterię

Korzystając z usług naszego skupu, masz pewność:

  • atrakcyjnych cen złota każdej próby (w tym najpopularniejszych 333, 585, 750,),

  • sprzedaży wszelkich ozdób jubilerskich: kolczyków, łańcuszków, bransoletek, pierścionków, naszyjników czy zawieszek oraz sztabek, monet i złota dentystycznego, zlewek.

  • wypłaty środków na podany nr konta lub gotówką,

  • Bezpiecznej transakcji. Działamy jako podmiot zarejestrowany w Narodowym Banku Polskim, który wydaje aktualne pozwolenia na obrót złotem oraz innymi metalami szlachetnymi.

Ponadto naszym Klientom oferujemy skorzystanie z bezpłatnych porad w zakresie inwestycji w metale szlachetne.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I USTAL SZCZEGÓŁY TRANSAKCJI

Jeśli masz w domu złote pierścionki, kolczyki, łańcuszki czy bransoletki, których chcesz się pozbyć, przyjdź do naszej siedziby w Zielonej Górze, napisz lub zadzwoń. Cena złota rynkowa jest obecnie najwyższa w historii. Doświadczony zespół sprawdzi próbę Twojej biżuterii (za pomocą specjalistycznego sprzętu) i na jej podstawie zaproponuje cenę skupu. Jeśli masz dużo złota próby 585, możesz liczyć na wyższą kwotę za gram (chętnie negocjujemy każdym Klientem). Zapraszamy do kontaktu.