Skup złota próby 916 – sprzedaż złota 22-karatowego

Z powodu swoich naturalnych właściwości czyste złoto nie nadaje się do wykonywania biżuterii. W celu zwiększenia odporności mechanicznej, kruszec ten łączy się z innymi metalami. Próba złota to termin, którym określa się zawartość czystego surowca w stopie. W branży inwestycyjnej (i nie tylko) popularnością cieszy się złoto 22-karatowe (tzw. próba złota 916). Jeśli zależy Ci na atrakcyjnej cenie produktu, skorzystaj z usług naszego skupu.

Cena złota w skupie – próba 916

W naszym skupie znajdziesz złoto próby 916 w atrakcyjnej cenie. Zawiera ono 91,6% czystego kruszcu oraz 8,4% innego metalu. Wpływa to na jego wytrzymałość. To popularny stop złota, z którego wykonane są niektóre monety, takie jak Krugerrand czy Amerykański Orzeł. Zajmujemy się skupowaniem biżuterii tej próby, a także przedmiotów wykonanych ze złota uznawanych jako złom. Jeśli jesteś w posiadaniu zniszczonych, uszkodzonych przedmiotów ze złota i chcesz się wzbogacić, skontaktuj się z nami. Dowiedz się, jaka jest proponowana cena złomu złota próby 916 w naszym skupie.

Cena złota za gram – próba 916 w naszym skupie

Od wielu lat zajmujemy się transakcjami z udziałem metali szlachetnych – znamy ceny złota (w tym 916) w skupie i doskonale zdajemy sobie sprawę z czynników wpływających na ich stan. U nas możesz szybko i sprawnie wymienić kruszec na gotówkę. Jeśli planujesz dokonać zakupu produktu i chcesz poznać cenę złota w skupie próby 916, skontaktuj się z nami, a nasi pracownicy pomogą Ci w wyborze.

CENA ZŁOTA PRÓBY 916 – USŁUGI Z ZAKRESU SKUPU ZŁOMU

Czy można zarobić na sprzedaży uszkodzonej, nieużywanej biżuterii i zniszczonych przedmiotów wykonanych ze złota? Tak, jak najbardziej. Zajmujemy się skupem metali szlachetnych w różnej postaci. Oferujemy atrakcyjną cenę odkupu złota. Skupujemy złom w każdej próbie, w tym 916. Zakupimy od Państwa wszelkie wyroby ze złota, takie jak biżuteria bądź sztućce. Masz pytanie, które dotyczy usług firmy? Niezależnie od tego, czy chodzi o cenę złota, czy o specyfikę złomu próby 916, my Ci pomożemy. Skontaktuj się z nami.