Skup Złota Próba 916

Z powodu swoich naturalnych właściwości czyste złoto nie nadaje się do wykonywania biżuterii. W celu zwiększenia odporności mechanicznej, kruszec ten łączy się z innymi metalami. Próba złota to termin, którym określa się zawartość czystego surowca w stopie. W branży inwestycyjnej (i nie tylko) popularnością cieszy się złoto 22-karatowe (zwany również próbą złotą 916). Zależy Ci na atrakcyjnej cenie produktu? Skorzystaj z usług naszego skupu.

Cena złota w skupie – próba 916

W naszym skupie znajdziesz złoto próby 916 w atrakcyjnej cenie. Zawiera ono 91,6% czystego kruszcu oraz 8,4% innego metalu. Wpływa to na jego wytrzymałość. To popularny stop złota, z którego wykonane są niektóre monety, takie jak Krugerrand czy Amerykański Orzeł. Jeśli jesteś w posiadaniu zniszczonych, uszkodzonych przedmiotów ze złota i chcesz się wzbogacić, skontaktuj się z nami. Dowiedz się, jaka jest proponowana cena złomu złota próby 916 w naszym skupie.

Cena złota za gram – próba 916 w naszym skupie

Od wielu lat zajmujemy się transakcjami z udziałem metali szlachetnych – znamy ceny złota (w tym 916) w skupie i doskonale zdajemy sobie sprawę z czynników wpływających na ich stan. U nas możesz szybko i sprawnie wymienić kruszec na gotówkę. Jeśli planujesz dokonać zakupu produktu i chcesz poznać cenę złota w skupie próby 916, skontaktuj się z nami, a nasi pracownicy pomogą Ci w wyborze.