Skup złota o próbie 333

Jeśli chcesz sprzedać złoto próby 333, świetnie trafiłeś. W naszym skupie przyjmujemy wszelkie, złote oraz srebrne ozdoby jubilerskie. Cena, którą oferujemy, jest atrakcyjna, zależy od kilku czynników (np.: wartości złota na londyńskiej giełdzie oraz kursu dolara amerykańskiego) i na bieżąco aktualizowana. Naszych Klientów zachęcamy także do negocjacji, które w zależności od posiadanej ilości kruszcu mogą przynieść wysoki zysk. Płacimy za każdy gram złota, a jego próba jest określana przy pomocy nowoczesnego spektrometru marki Fisher.

Już dziś skontaktuj się z nami (osobiście w siedzibie w Zielonej Górze, telefonicznie lub mailowo) i ustal zasady transakcji. Skorzystaj z wielu udogodnień, które proponuje skup tj.możliwość wypłaty środków w gotówce lub na konto bankowe, bezpłatne doradztwo w zakresie inwestycji w metale szlachetne i ciesz się bezpieczną i satysfakcjonujacą transakcją.

Sprawdź zawartość swojej szkatułki i sprzedaj nieużywane ozdoby próby 333.

Skup złota o słabej próbie

Choć próba złota 333 jest najsłabszą wg siedmiostopniowej, przyjętej w Polsce skali, cieszy się ogromną popularnością. Wśród głównych zalet pierścionków, łańcuszków, kolczyków, naszyjników czy bransoletek tej próby należy wymienić:

  • niską cenę,

  • wysoką trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, np. zarysowania,

  • małą kruchość, dzięki czemu sprawdza się przy wyrobie cięższych ozdób jubilerskich,

  • możliwość wyboru biżuterii w różnych kolorach złota (żółtym, białym, różowym czy dwukolorowym).