Skup złota o próbie 750

Nasz skup złota oferuje atrakcyjną cenę kruszcu próby 750. Im więcej gramów dostarczysz za jednym razem, tym więcej otrzymasz od nas pieniędzy za swoją biżuterię czy inny przedmiot. Na stronie skupu znajdziesz tabelę, w której umieszczamy aktualizowane na bieżąco dane dotyczące stawki za konkretną liczbę gramów. Ceny uzależnione są od kursu, jaki obowiązuje na rynkach międzynarodowych. Warto wiedzieć, że wartość tego szlachetnego metalu jest obecnie największa od kilku dekad.

Złoto próby 750 bardzo często wykorzystywane jest w jubilerstwie. Jeśli masz w domu jakąś ozdobę, której chcesz się z różnych względów pozbyć – skontaktuj się z nami! W ten sposób możesz zasilić swój domowy budżet dodatkową gotówką. Odkupimy od Ciebie:

  • biżuterię,

  • monety,

  • sztabki,

  • metal dentystyczny,

  • inne detale wykonane z tego drogocennego kruszcu.

Chcesz wiedzieć, le jest wart przedmiot, który zamierzasz sprzedać – skontaktuj się z nami. Wykonamy dla Ciebie profesjonalną wycenę.

Jeśli nie jesteś pewien, czy Twoja biżuteria lub moneta jest zrobiona ze złota próby 750, możemy przetopić przedmiot i zbadać jego próbę przy pomocy profesjonalnego spektrometru marki Fisher. Pieniądze możesz odebrać w gotówce jeszcze tego samego dnia lub umówić się z nami na przelew. Jeśli interesuje Cię skup, w którym transakcji dokonasz komfortowo, bezpiecznie i dyskretnie – zapraszamy! Jesteśmy podmiotem zarejestrowanym w Narodowym Banku Polskim i mamy aktualne pozwolenie. Sprzedaj złoto  korzystnie!